Çarşamba, Ekim 21
Shadow

Galaxy S7 Edge’in Yeni Rengi Türkiye’de!

’un bu yıl başında çıkartmış olduğu amiral gemi modeli olan ’in sevilen rengi sonunda Türkiye’ye geldi. İşte tüm detaylar!

Samsung’un son amiral gemisin olan  Edge‘in sevilen ancak bir türlü Türkiye’ye gelmeyen renk seçeneği olan mercan mavisi renginin Türkiye’ye geleceği daha önceden sızdırılmıştı. Ancak Samsung Türkiye sonunda yeni renk seçeneğini doğruladı.

Samsung’un ilk olarak kendi ülkesi olan Güney Kore’de satışa sunmuş olduğu mercan mavisi renk seçeneğini sonunda ülkemizde de satışa çıkartıyor. Pek çok kullanıcı tarafından çok sevilen mercan mavisi renk seçeneği sonunda Türkiye’ye geliyor. Şimdiye kadar Türkiye’de satılacağı hiç düşünülmeyen model olan mercan mavisi Galaxy S7 Edge Türkiye’de de 28 Kasım itibariyle satın alınabilecek.

Yüksek Fiyatıyla Cep Yakıyor!

Rengi oldukça güzel olan bu model için elbetteki en büyük sorun telefonun 3.399 TL‘lik yüksek fiyatı. Bilindiği gibi Samsung 2 ay sonra yeni akıllı telefonu olan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modelini tanıtacak. Samsung’un kısa bir süre sonra yeni bir amiral gemisinin olacak olması ve bu modelinde bu kadar yüksek bir fiyattan satışa çıkmasına kullanıcıların tepkisi merak ediliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.