Çarşamba, Mayıs 27
Shadow

Vine Android versiyonu yayınlandı

vine-androidTwitter’ın video uygulaması olarak iOs cihazlarda gün yüzüne çıkmıştı.Gelen son haberlere göre Vine’ın Android versiyonu da yayınlandı.

Uzun bir süredir iOS cihazlarda bulunan Vine’ın, Android sürümü bugün yayınlandı. Twitter’ın en büyük eksikliği olan video paylaşma özelliğini Vine ile kapatan sosyal devi, Android sürümü ile hizmetlerini arttırmaya devam ediyor.

, Twitter veya bir email adresiniz ile üye olabileceğiniz Vine uygulaması saniyelik videolar çekme olanağı sağlıyor. Aynı Twitter’da olduğu gibi takipleşme sistemi ile çalışan uygulama kısa bir sürede geniş kitlelere yayılmayı başardı.

Vine’ın yaratıcıları, yayınlandığı günden bu 13 milyon kullanıcı sayısına ulaştıklarını açıkladı. filminin fragmanı ve Angry ’ün güncelleme ile gelecek özellikleri Vine’da yayınlanmıştı.

Daha önce Vine’ın yaratıcısı Hofmann, The ’a yaptığı açıklamada; Android kullanıcılarının merakla beklediği Vine uygulamasının geliştirilmeye başlandığını belirtmişti. Bu açıklamadan yaklaşık bir ay sonra Android sürümü yayınlandı.

Sosyal video paylaşma uygulaması Vine’ı Android için buradan indirebilirsiniz.

Kaynak :Shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.