Çarşamba, Mayıs 27
Shadow

Angry Birds Star Wars çıktı.

Kızgın kuşların meraklılarının beklediği yeni oyun bugün itibari ile indirilmeye sunuldu.Rovio’nun büyük kitlelere hitap oyunu Angry Birds’ün yeni oyunu bugün itibari ile indirilmeye sunuldu.

Yeni oyunda kuşlarla domuzların savaşı yerine karanlık ve aydınlık olarak süren mücadeleye tanıklık edeceğiz. teması taşıyan oyunun büyük ilgi göreceğini ediyoruz.

Oynanış açısından herhangi bir değişikliğe gidilmezken, yalnızca domuzlarımızın yerini karanlık taraf, kuşlarımızın yerini ise aydınlık taraf almış durumda.
Ayrıca saldırı yaptığımız silahlarda da birçok yenilik göze çarpıyor. Örneğin lazer silahları ve ışın kılıçları seride daha önce görmediğimiz silahlardı.
Yapım Android platformunda Play Store üzerinden ücretsiz olarak yayımlanırken, ve işletim sistemleri için durum biraz farklı.

Örneğin için oyun App Store üzerinden 1$ ücretle indirilebilirken, için ise 3$ ödemeniz gerekiyor. ’ın cihazlarını bir boy daha büyütüp Mac bilgisayarlara baktığımızda ise 5$’lık fiyat etiketi ile karşılaşıyoruz.
Eğer oyunu denemek istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanarak kendinize uygun platform için indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Android

iPhone

iPad

Mac

 Windows 8 üzerinden oynamak isteyen kullanıcıların ise market place üzerinden oyunu indirmeleri gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.