Çarşamba, Ekim 21
Shadow

Apple iPhone 7 Plus İçin Yeni Bir Reklam Filmi Daha Yayınladı!

’ın geçtiğimiz aylarda tanıtmış olduğu ve kullanıcılar tarafından çok sevilen akıllı telefonları olan ve Plus için reklam filmleri yayınlamaya devam ediyor. İşte Apple’ın son Plus reklamı.

Apple’ın yeni ’ları her zaman olduğu gibi bu seferde iddialı olarak geldi. Apple’ın yeni akıllı telefonları pek çok alanda iddialı olduğu gibi kamera alanında da çok iddialı olarak geliyor. Apple’ın 5.5 inç ekran boyutuyla gelen modeli olan kamera konusunda oldukça iddialı olarak geliyor. Apple’ın iPhone 7 Plus’ın kemera özellikleri ve yetenikleri üzerinde işlenen bu reklam filmi ilk bakışta bir film karesini andırıyor. Ancak reklam filminin ilerleyen saniyelerinde böyle olmadığını görüyoruz.

Apple’ın bu yeni reklam filminde Romeo ve Juliet işleniyor ancak ilerleyen saniyelerde bunun bir piyes olduğunu görüyoruz. Bu piyeste oynayan bir kızın babası bu videoyu elindeki iPhone 7 Plus ile çekiyor. Videodsa vurgulanan asıl şey ise iPhone 7 Plus‘ın düşük ışık performansı.

Apple’ın bu reklam filmiyle iPhone 7 Plus’ın düşük ışıkta bile çok iyi sonuçlar elde etmesi ve kullanıcıların herhangi bir profesyonel kameraya ihtiyaç duymalarına gerek olmayacağı düşüncesini gayet iyi işlenmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.