Cuma, Eylül 25
Shadow

Apple Yeni Bir iPad Modeli Tanıtabilir!

bilinidği gibi bir süredir sevilen tablet modeli olan bir süredir yenilenmiyordu. Gelen son haberlere göre Apple yakın bir zamanda yeni bir modeli tanıtacak!

Apple’ın bir süredir yeni bir iPad modeli üzerinde çalıştığı biliniyordu. Görünen o ki Apple bu yeni iPad modelini çok yakında tanıtacak ancak Apple bu sefer mevcut iPad modellerine yeni bir ekleme yapacak.

Yeni iPad Modeli Yeni Ekran Boyutuyla Gelecek!

Tayvan merkezli tedarik zincirlerine göre Apple 7.9 inç iPad mini, 9.7 inç iPad ve 12.9 inç modeline ek olarak yeni bir 10.5 inç iPad modelini satışa çıkartacak. Apple’ın bu yeni tabletinin üretimi aralık ayında başlanacağı düşünülüyor.

Yeni iPad Uygun Fiyatlı olacak!

Apple’a yakın kaynaklarının haberlerine göre Aple’ın 10.5 inç büyüklüğündeki iPad’i satışa çıkartmasının en büyük nedeni ise 10 inç ve daha büyük tabletin dünya genelinde kullanıcıların işlerini halletmeleri için ideal ekran boyutu olduğu düşünülüyor. Apple’ın bu anlamdaki düşüncesi hali hazırda 9.7 inç büyüklüğündeki iPad modelinin küçük olabileceği ve 12.9 inç büyüklüğündeki iPad’in de oldukça büyük ve fiyatının pahalı olduğu yönünde.

2017’nin İlk Çeyreğinde Çıkıyor!

Apple’ın yakın bir zamanda üretime başlayacağı 10.5 inç büyüklüğünde olan iPad modeli yeni nesil 12.9 inç iPad Pro modelinede güç veren A10X işlemcisi kullanılacak. Apple’ın 10.5 inç büyüklüğünde iPad’i 2017‘nin ilk çeyreğinde satışa çıkabilir. Ayrıca Apple Android işletim sistemine sahip olan tabletlerle rekabet etmek adına tablet fiyatlarını düşürebilir. Bakalım Apple’ın bu tableti hakkında yeni bilgiler gelecek mi ?

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.