Teknoloji Bloğu -Güncel Teknoloji haberleri

Apple Yeni MacBook Modellerini WWDC 2017’de Tanıtabilir!

Teknoloji devi kısa bir süre içinde 2017’de yeni ürünlerini  tanıtacak. ’ın merakla beklenen etkinliğinde yeni modellerini tanıtabilir.

Apple’ın haziran ayının başında düzenleyeceği WWDC 2017 etkinliği merakla beklenirken Apple’ın bu etkinlikte yeni işletim sistemlerinin yanında yeni MacBook modellerini de tanıtacağı ortaya çıktı.

Kullanıcıların uzun süredir beklediği uygun fiyat etiketine sahip yeni MacBook Air modelleri WWDC 2017 etkinliğinde tanıtabilir. Ayrıca Apple kısa bir süre önce tanıttığı yeni Apple MacBook Pro modelinin işlemcilerinde de önemli değişiklikler yapacak ve yeniden satışa sunacak.

Apple’ın merakla beklenen WWDC 2017 etkinliğinde ayrıca yeni bir iPad modeli ve Siri destekli akıllı hoparlörünü tanıtması beklenirken Apple’ın başka neler tanıtacağını 5 Haziran’da  düzenlenecek olan WWDC 2017 etkinliğinde göreceğiz.

One Comment

 • Anet Bilişim , müşterilerine sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak; Pc & Notebook Tamir, Güvenlik (cctv) sistemlerinin kullanımına yönelik altyapı hizmetleri veriyor.

  Tüm Notebooklarınız ileri teknoloji cihazlarımız ile kontrol edilerek en kesin çözümü size sunuyoruz. Notebooklarınızın tam bir check –up ile size net fiyat ve doğru yönlendirme yapılarak ilk gün ki gibi kullanabileceksiniz.

  Firmamız onarımını yaptıkları ürünler konusunda 6 ay garanti vererek orijinal parça ve kaliteli teknik bilgisinin arkasında durmaktadır.

  Diğer illerden cihazlarını onarım için yollamak isteyen müşterilerimize ücretsiz kargo ve paketleme hizmeti sunmaktadır.

  http://www.anetbilisim.com/

  http://www.notebookservismerkezi.com/

  http://www.macbookservisim.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir