Çarşamba, Ekim 21
Shadow

iPhone 6S Patladı!

’ın bir önceki amiral gemisi olan 6S şarjda patladı! ’ın ’te yaşamış olduğu bu sorundan dolayı dünya genelinde toplatılabilir!

Güney Kore’de hizmet veren The Korean Agency fo Technology and Standards günümüzde elektronik cihazların güvenirliğini araştırıyor. Apple’ın sevilen iPhone 6S modelinde ortaya çıkan pil sorunundan dolayı Apple’ın tüm iPhone 6S’leri toplanabilir.

Bilindiği gibi daha önceden de Apple iPhone 6S’in bataryasında bir sorun olduğunu haftalar öncesinde kabul etmişti. Apple’ın sevilen modeli olan iPhone 6S için bu sorun için özel bir değişim programı başlattığı da Apple tarafından açıklanmıştı.

Ancak Apple’ın bu değişim programında kullanıcıların henüz haberleri olmasa gerek ki iPhone 6S patlamaya devam ediyor. Son olarak Apple’ın iPhone 6S modeli bataryasından kaynaklanan bir sorundan dolayı şarjda patladı. Konuyla ilgili olarak Apple herhangi bir açıklama yapmazken iPhone 6S’lerde yaşanılan bu sorunların tüm iPhone 6S’lerin toplatılmasına neden olacağı ihtimali üzerinde duruluyor. Bakalım teknoloji dünyası yeni bir Samsung Galaxy Note 7 faciasını Apple’ın iPhone 6S modelinde de yaşanacak mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.