Cuma, Ağustos 7
Shadow

Temple Run 2’nin iPhone ve iPad versiyonları yayınlandı.

temple-run-2Mobil dünyada Angry Birds den sonra en fazla oynanan oyunlardan biri olan 2. versiyonu ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Yeni App Store’da satışa çıkan oyunun kısa süre içinde diğer ülkelerde de yayınlanması bekleniyor.

Ülkemizdeki App Store’da ne zaman yayınlanacağı belli olmayan oyunun en kısa sürede oyunseverlerle  buluşması bekleniyor.İlk çok benzer bir kurguya sahip olan oyunun birinci ile aynı başarıyı yakalaması ümit ediliyor.

Her nekadar oyun ile benzerlikler olsa da ikinci oyun ile gelen de söz konusu.Oyun yüzen bir tapınak benzeri bir ortamda geçerken karakterlerde yeni kabiliyetlerine sahip olmuşlar.Karakterimiz artık maden ocaklarında kullanılan arabalara atlayabiliyorlar.

dışında oyunu oynayanların alışık olduğu kötü karakterlerimiz olan maymunlar ile birlikte sayısı artıyor ve maymun oyuna ekleniyor.

Tüm bunların dışında da yeni oyunda yaşanan diğer bir değişiklik oyunun görsellerinde yaşanan değişiklik.Oyunun yeni görselleri oldukça ilgi çekici görünüyor.

Oyunu seven kullanıcılarının ise bir süre daha beklemesi gerekebilir çünkü oyunun cephesi ile ilgili çıkış tarihi henüz paylaşılmadı.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.