Pazartesi, Haziran 1
Shadow

İzledim: Sen Kimsin…

Merhaba arkadaşlar bugünkü konumuz Sen kimsin filmi.

Çevik’in yazıp oynadığı “Sen Kimsin” komedi türünde olan bir film.Konu özetini aşağıda sizlere vereğim.Sizlere filmle ilgili yorumlarımdan önce filmin ok fazla ilgi gördüğünü söylemeliyim.

Filmin Özeti

Tekin (Tolga Çevik) ve emekli trafik yardımcısı İsmail abi (Köksal Engür), kaybolan bir kızı bulmak için, hayatları pahasına her türlü tehlikeyi göze alır. Sıradan bir kayıp kız vakasının peşinde başlayan hikâye, hesaplaşmaların, oyun içinde oyunların geliştiği bir maceraya dönüşür. Kim masum kim suçlu birbirine karışır. Hafiyelerimizin hatası vardır, o da yöntemlerini kullanmak.

Film hakkında düşüncelerime gelince filmdeki oyunculuklar ve kadro seçimi çok iyiydi.Özellikle hiç yaşlanmamış gibiydi sanki.Ben bildim bileli aynı yüz hatlarına ve tipe sahip ve oynadığı rolün hakkını vermiş profesyonelliğini konuşturmuş.Konak Pier cinebonus 2 nolu salonda film için biletimizi aldık.Seanstan 3 saat önce almamıza rağmen salonun yarısı dolmuştu.Seans saati geldiğinde ise tüm koltuklar doluydu.

&;

Körmükçü ise Toprak Sergenin aksine yaşlandığı biraz olmaya başlamış oda ok bir oyunculuk sergilemiş.Köksal Engür ise zaten yılların oyucusu onada bir lafım oda çok başarılı idi.

Filmde beğenmediğim iki ufak nokta var onlarda tüm film içinde gözden kaybolup gidiyor zaten.
2-Pelin karakteri bir iki sahnede gereksiz sinir yaptı.1-Kaçırılma sahnesinde “sen kimsin” repliği çok uzatılmış geldi bana.

 

Bunların dışında film gayet başarılıydı ve bolca güldüm.Emeği geçen herkese Teşekkürler.

İzlemeyenler için izlenmesi gereken bir film olarak belirtmeliyim. İyi seyirler Herkese

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.