Cuma, Ağustos 7
Shadow

3DMark’ın yeni Evrensel sürümü 4 şubatta çıkıyor.

3d-mark-newDonanım meraklılarının bildiği en popüler donanım test yazılımlarından biri olan evrensel olarak nitelendirdiği programı 4 şubatta yayında olacak. programda artı test ortamı bilgisayarlarla sınırlı kalmayacak tabletler ve cep telefonları edilebilecek.

Şimdiye kadar hakkında çok fazla bilgi çıkmayan ve geliştirme sürecinin zorluğu nedeni ile 2012’ye yetişmeyen program 4 şubat 2013 tarihinde olarak yine platformuna gelecek. sonraki haftalarda ise iOS ,Android ve Windows RT sürümlerinin de gelmesi bekleniyor.

Programın amacı tüm platformlarda bağımsız ve güvenilir kaynak olarak testleri gerçekleştirmek ve performans bilgileri sunmak.Ayrıntılı sonuç raporlarında /sn oranları yanında artık CPU, GPU ve sistem sıcaklık bilgileri de grafiklerde görüntülenebilecek. ekibinin aktardığına göre raporlamada yer alan grafikler yakınlaştırma desteği sunacaklar ve ayrıntılı olanak sağlayacaklar.

Eğer program yeni versiyonu ile bu istediklerini başarabilirse bundan sonra yeni ürün tanıtımlarında 3DMark testlerini daha sık göreceğiz demek oluyor.Yeni versiyonun çıkmasını bizde şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.