Çarşamba, Eylül 30
Shadow

Western Digital Yüksek Depolama Alanına Sahip My Passport Ultra Drive Modelini Tanıttı!

Depolama alanının önemli markaları arasında yer alan yüksek depolama alanına ihtiyaç duyan kullanıcılar için yeni modelini tanıttı.

Western Digital’in beğenilen modellerinden olan My Passport Ultra yeni bir güncelleme aldı. Western Digital’in yeniden tasarladığı My Passport Ultra Drive modeli kullanıcı verilerini otomatik olarak yedekleyen Discovery yazılımıyla geliyor.

Western Digital’in yenilenen WD Discovery programı kullanıcıların herhangi bir ek işlem yapmadan sadece usb belleklerini takmalarıyla kullanıcıların seçtikleri klasördeki verileri otomatik olarak aktarıyor.

Kullanıcıların sadece bilgisayarda bulunun fotoğraf ve videolarını değil sosyal medya platformlarında da bulunan fotoğraf ve videolarını bir an önce indirip cihaza yedekleme özelliğine sahip olan WD Discovery ayrıca kullanıcıların bulut sürücülerine yükledikleri dosyaları da USB sürücüye aktarabiliyor.

Western Digital’in My Passport Ultra modeli ayrıca kullanıcılara tam güvenlik sunuyor. Sahip olduğu 256 bit AES Donanım Şifreleme özelliğini sunan WD Security uygulamasını içerisinde barındırıyor. Bu sayede kullanıcıların verileri için en üst güvenliği sunuyor.

Ünlü tasarımcı Yves Behar imzasını taşıyan WD’nin yeni sürücüleri farklı ve etkileyici tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

3 yıl garanti ile gelen WD My Passport Ultra Drive modelinin 1 TB’lik modeli 79.99 dolardan, 2 TB’lik modeli 99.99 dolardan 3 TB’lik modeli 129.99 dolardan satışa çıkarken 4 TB’lik modeli ise 139.99 dolardan satışa sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.