Cuma, Temmuz 3
Shadow

Barry Adams Digitalzone’da!

Digital dünyanın her geçen gün değerlenen pazarlama stratejisi SEO hakkındaki her şey Zeo Agency sayesinde Türkiye’ye geliyor. Türkiye’nin ilk ve tek alanında en iyi SEO ajansı Zeo Agency, bu yıl da 18-19 Ekim tarihlerinde Digitalzone18 organizasyonunu gerçekleştiriyor. İstanbul-Şişli Radisson Blu Hotel’in ev sahipliği yapacağı organizasyona dünyaca ünlü SEO uzmanları imzalarını atacaklar.

18 Ekim’de Yiğit Konur’un, Rıza Selçuk Saydam’ın, Laura Crimmons’un, Lexi Mills’in, Matthew Kay’ın, Selina Bieber’ın ve Phil Nottingham’ın sunumlarını gerçekleştireceği etkinlikte konu içerik üzerine olurken içerik pazarlaması, video pazarlaması, kullanıcı deneyimi ve sosyal medya pazarlaması gibi konulardan bahsedilecek.

19 Ekim’de ise Zeo Agency kurucusu Yiğit Konur’un açılış konuşması ile başlayacak olup bu defa konu search üzerine olacak. Bartosz Gôralewicz, Larry Kim, Kevin Richard, Fatih Özkösemen, Gary IIIyes, Cindy Krum ve Anders Hjorth gibi yine dünyaca ünlü isimler yer alacak.

Teknik SEO konusunda uzmanlaşmış, ödüllü SEO danışmanı Barry Adams’ta konferansını 19 Ekim’de gerçekleştirecek. 1998 yılından itibaren iş alanı SEO olan Barry Adams, Expedia, News UK ve Fox News gibi geniş bir yelpazede yer alan küresel markalar ile çalışmıştır. Barry Adams bilgilerini ve deneyimlerini endüstri ile paylaşmaktan keyif almakla beraber dünyanın birçok yerinde düzenli olarak dijital konferanslarda konuşmaktadır. Aynı zamanda çeşitli üniversitelerde de ders vermektedir ve popüler Avrupa pazarlama blogu olan State of Digital’de baş editördür.

 1. yüzyılın her geçen gün daha da değer kazanan digital stratejisi SEO hakkında en temel prensiplerden en son güncel deneyimlere kadar en kapsamlı analizi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Digitalzone’18 etkinliğini kaçırmamalısınız. Workshoplarla katılımcılarına sürprizlerde hazırlayan Zeo Agency, 15 adet uluslararası SEO uzmanı ile yaklaşık 1000 katılımcıyı bir araya getirmeyi planlıyor. Bu eşsiz deneyimlerini ve SEO uzmanlarının başarı hikayelerini simültane tercüman ile de dinleyebilirsiniz. Digitalzone18 ile ilgili daha fazla detay merak ediyor ve katılımcı listesi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Zeo Agency web adresini ziyaret etmeniz yeterli. Ayrıca bu adres üzerinden Digitalzone18 organizasyon biletlerinizi de alabilirsiniz.

18 Ekim Etkinlik Akışı

 • Yiğit Konur – Zeo Agency Kurucu Ortak / TBA
 • Rıza Selçuk Saydam – Facebook / Ürün Yönetiminde Başarıya Ulaşmanın Üç Noktası: Anla, Tanımla, Uygula!
 • Laura Crimmons – Silverthorn Agency / Başarılı bir İçerik Pazarlaması Projesi için Kılavuz Yaratmak
 • Lexi Mills – Shift6 / SEO ve İçerik Pazarlamasıyla Başarılı Bir PR Stratejisi Yaratmak
 • Matthew Kay – Aira / Hedef Kitlenizin Deneyimini Geliştirecek İçerik Stratejileri
 • Selina Bieber – Godaddy /TBA
 • Phil Nottingham – Phil Nottingham Ltd. / Etkin Video Pazarlama Stratejileri ile Dönüşümünüzü Artırın!

19 Ekim Etkinlik Akışı

 • Bartosz Gôralewicz – Elephate Agency / İleri Seviye Teknik SEO Stratejileri
 • Larry Kim – Mobile Monkey / Unicorn Marketing: Tüm Pazarlama Kanallarından 10x Gücünde Verim Almak
 • Kevin Richard- SEObserver / Google Sıralama Faktörleri: Makine Öğrenme Temelli Analizler
 • Baryy Adams – Polemic Digital / Google News Optimizasyonu ile Haberlerinizle Ön Planda Olun!
 • Fatih Özkösemen – Google / Google’ın Gözünden: Arama Dünyasındaki Son Gelişmeler
 • Gary IIIyes – Google / Google Görsel Aramaları Efektif Kullanmanın Yolları
 • Cindy Krum – Mobile Moxie / Mobil Öncelikli İndeksleme: Tüm Kurallar Değişiyor Mu?
 • Anders Hjorth – innovell.com / 2018 Yılında Göze Çarpan PPC Stratejileri

1 Comment

 • Çalışmalarını düzenli takip ediyorum, çok bilgilendirici şeyler öğrettiler kendileri. Dijital zone’yi her zaman takip ediyorum bilgilenmek amaçlı.

  Ayrıca şunuda söylemeliyim, SEO ‘Arama Motoru Optimizasyonu’ anlamına gelir. Web sayfalarınızı Google’ın veya diğer arama motorlarının arama sonuçlarında yüksek bir konuma getirecek şekilde optimize etme uygulamasıdır.

  SEO, organik – ücretli olmayan arama sonuçlarındaki sıralamaları iyileştirmeye odaklanır . Bir web siteniz varsa ve daha fazla trafik almak istiyorsanız, pazarlama çabalarınızın bir parçası olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.