Çarşamba, Ekim 21
Shadow

İndir.com mobil uygulama ödülleri 2014 başlıyor.

indircom-mobil-uygulama-yarismasiÜlkemizde yayın hayatına devam eden önemli program paylaşım sitelerinden biri olan İndir.com mobil uygulamalarla ile ilgili bir yarışma düzenliyor.

Giderek mobil kullanımın arttığı kabul ve uygulamalarında bu yönde geliştiğini göz önünde bulunduran ekip yarışmanın amacını “Mobil uygulama ekosisteminin gelişmesine katkı sağlamak” olarak değerlendiriyor. İndir.com mobil uygulama ödülleri 2014 yarışmasında amaç bu alanda çalışan kişilere destek olmak ve sektöre teşvik etmek.

Yarışmanın detaylarını buradan daha detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.İlk günlerden yoğun ilgi görmeye başlayan yarışmanın çok çekişmeli geçeceğini tahmin ediyoruz.Büyük ödül olan Silikon vadisi seyahati için rakipler birbiri ile kıyasıya bir mücadeleye girebilirler.Yarışmanın takvim detayları ise aşağıdaki gibi olacak.

Yarışmanın son katılım tarihi 15 Nisan 2014 olarak belirlendi. 18 Nisan‘da halk oylaması başlayacak, halk oylaması sonucu ile yapılacak ön elemenin sonuçları 30 Nisan 2014 tarihinde açıklanacak. Yarışmanın jüri değerlendirmesi 1 Mayıs-15 Mayıs tarihleri arasında yapılacak, 16-17 Mayıs?ta ise kazananlar belli olacak.

Yarışmanın ödül töreni ise 16-17 Mayıs 2014 tarihleri arasında ODTÜ’de düzenlenen Android Geliştirici Günleri‘nde,  açıklanacak.

Yarışmanın ödülleri de şu şekilde sıralanabilir.

Yarışmanın birincisine 4000 TL para ödülü ve 1 hafta San Francisco Silikon Vadisi turu.(Otel gidiş Dönüş yol ücreti)

ReklamStore‘dan 3000Tl lik reklam ,Camekan.com‘dan 2000Tl’lik Adwords kullanımı,Reknova‘dan uygulamanın sitesi için 1 yıllık Seo hizmeti ,Userspots’dan 10 saatlik UX labaratuar kullanımı ve İndir.com’dan 1 yıl uygulamanın tanıtımı

Yarışmanın ikincisine 1 hafta Antalya tatili

ReklamStore‘dan 1500Tl lik reklam ,Camekan.com‘dan 1000Tl’lik Adwords kullanımı,Reknova‘dan uygulamanın sitesi için 6 aylık Seo hizmeti ,Userspots’dan 10 saatlik UX labaratuar kullanımı ve İndir.com’dan 6 ay uygulamanın tanıtımı

Yarışmanın üçüncüsüne ise Kapadokya tatili

Camekan.com‘dan 500Tl’lik Adwords kullanımı,Reknova‘dan uygulamanın sitesi için 3 aylık Seo hizmeti ,Userspots’dan 10 saatlik UX labaratuar kullanımı ve İndir.com’dan 3 ay uygulamanın tanıtımı

İndir.com‘un düzenlediği Mobil uygulama ödülleri yarışması hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için buraya ,bu yarışma tam bana göre hemen katılmalıyım diye düşünüyorsanız da buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.