Çarşamba, Ekim 21
Shadow

İndir.com mobil uygulama ödülleri 2015 başlıyor.

mobil uygulama 2015Geçen yıl ilki düzenlenen indir.com mobil uygulama ödülleri yarışması bu sene yeniden düzenleniyor. İlk yarışma oldukça ilgi görmüş ve beğeni toplamıştı.

Yarışma geçen sene olduğu gibi mobil uygulama geliştiricilerine destekte sağlıyor.Yarışma ile ilgili detaylar  Yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Türkiye’deki mobil uygulama geliştiricilerine destek olmak amacıyla, geçen yıl ilk defa düzenlenen indir.com Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması’nın ikincisinin başvuruları başladı. Yarışmaya katılacak olan uygulamaların 1 Ocak 2015 den sonra yayınlanmış olmaları gerekiyor.

Yarışmaya katılımlar 20 Nisana kadar devam ediyor. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçerli sayılmayacak.Bireysel veya en fazla 3 kişilik ekiplerin katılabileceği yarışmada aranan kriterler ise Özgünlük, fonksiyonellik ve kullanılabilirlik.

Kazananların 23 Mayıs tarihinde indir.com‘un bu yıl ilk defa gerçekleştireceği Mobil Etkinlik‘te ilan edileceği yarışmada dereceye giren ilk 3 uygulama ve geliştiricisi aşağıdaki ödüllerin sahibi olacak.

Ödüller Neler?

Yarışma birincisine; 1 haftalık Silikon Vadisi tatili, ReklamStore‘dan 5000TL’lik reklam, Camekan‘dan 5000TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 5000TL değerinde SEO hizmeti, indir.com‘dan 5000TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Yarışma ikincisineAntalya‘da 1 haftalık tatil, ReklamStore‘dan 2.500TL’lik reklam, Camekan‘dan 2.500TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 2.500TL değerinde SEO hizmeti, indir.com‘dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Yarışma üçüncüsüneAntalya‘da 3 günlük tatil, ReklamStore‘dan 1000TL’lik reklam, Camekan‘dan 1000TL’lik Google Adwords reklamı, Webtures 1000TL değerinde SEO hizmeti, indir.com‘dan 1000TL değerinde uygulamanın tanıtımı.

Bu ödüllerin yanı sıra finalist olan tüm mobil uygulama ve geliştiricilerine UserSpots‘dan 2 günlük UI/UX Eğitimi ödülü verilecek.

Amatör ya da profesyonel olarak uygulama geliştiren herkesin katılımına açık olan indir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2015 yarışması‘nda herhangi bir kategori sınırlamasının bulunmadığını da sizlere söylememizde fayda var. Yani yarışmaya ister oyun ister sosyal paylaşım isterseniz finans alanında geliştirdiğiniz ürünler ile katılabilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken ise buraya tıklayarak ulaşacağınız yarışma katılım formunu doldurmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.