Çarşamba, Eylül 30
Shadow

İndir.com Mobil uygulama yarışması 2016 başlıyor.

indircom-mobil-uygulama-yarismasi-2016-basliyor-7027Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan yarışmasına başvurular başladı. İndir.com’un düzenlemiş olduğu geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi oldukça eğlenceli ve çekişmeli geçecek gibi görünüyor.

Yazımızın devamında katılım şartları ve ödüllerle ilgili detayları bulabilirsiniz. Geçtiğimiz iki yıldan farklı olarak ekibi ve Hasan Yaşar abimiz iki yarışma birden yapmayı uygun görmüşler . İlki halka açık her programcının katılabileceği yarışma ikincisi ise üniversite öğrencilerine özel olarak düzenlenen yarışma.

Şimdi gelelim indir.com’un yarışmasının detaylarına.

Yarışmaya 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınlanan mobil uygulamalar katılabiliyor.

Android veya iOS platformu için mobil uygulama geliştiren herkesin katılımına açık olan mobil uygulama yarışmasında katılımcılar, geliştirdikleri uygulamaları tanıtma şansına sahip oluyorlar. Ayrıca finale kalan ve ilk 3’e giren uygulamalar ise birbirinden değerli ödülleri almaya hak kazanıyorlar.

2014 ve 2015 yılında düzenlediğimiz Mobil Uygulama Yarışması’ndan farklı olarak bu yıl iki yarışma düzenliyoruz.

BU YIL 2 YARIŞMA 2 ETKİNLİK DÜZENLİYORUZ!

Geçtiğimiz yıllarda düzenlediğimiz yarışmalardan farklı olarak bu yıl Üniversite öğrencilerinin mobil dünyada yaratıcı girişimlerini hayata geçirmelerini sağlamak ve destek olmak amacıyla herkese açık olan yarışmaya ek olarak Üniversitelilere özel bir yarışma daha düzenliyoruz. Yani 2016 yılında indir.com, 2 yarışma ve 2 düzenliyor.

indir.com Mobil Uygulama Yarışması Ödülleri

KESİNLEŞEN ÖDÜLLER

Aşağıda yazılı olan ödüller kesinleşenlerdir. Diğer ödüllerin neler olacağını ilerleyen günlerde duyuracağız.

Birinci; 1 hafta Silikon Vadisi tatili (San Francisco), bukalemun.com’dan 5000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com’dan 5.000TL değerinde reklam.

İkinci; Antalya’da 1 hafta tatil, indir.com’dan 2.500TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üçüncü; Antalya’da 3 gün tatil, indir.com’dan 1.000TL değerinde uygulamanın tanıtımı…

Üniversitelilere Özel Ödül

Yarışma birincisi ödülüne ek olarak sadece Üniversiteliler için mobil uygulama yarışması kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülüverilecektir.

Üniversiteliler için ”indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” Takvimi

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 30 Ağustos 2016

Halk Oylaması: 5 Eylül 2016

Jüri Değerlendirmesi: 10 Eylül 2016

Mobil Etkinlik: Ekim Ayında

Sadece Üniversite öğrencilerin katılımına açık olan ‘Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması” ödül töreni, yarışmayı kazanan katılımcının öğrenim gördüğü Üniversite’de yapılacaktır.

Örneğin; Kazanan Pamukkale Üniversitesi’nden ise ödül töreni Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’nde düzenlenecek olan Mobil Etkinlik’te gerçekleştirilecek. Ayrıca bu etkinliğe tüm öğrenciler davetli olacak.

Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu

 

Herkese Açık ‘indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016’ Takvimi

7’den 70’e bireysel veya 3 kişilik ekipten oluşan herkesin katılımına açık olan indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016 takvimi şöyle;

Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016

Son Başvuru: 28 Nisan 2016

Halk Oylaması: 30 Nisan 2016

Jüri Değerlendirmesi: 7 Mayıs 2016

Mobil Etkinlik: 14 Mayıs 2016

Bağımsız uygulama geliştiricileri yani herkese açık olan bu yarışmamızın ödül töreni 14 Mayıs 2016’da İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi‘nde ikincisi gerçekleşecek olan Mobil Etkinlik’te yapılacaktır.

indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları ve katılım formu

 

Yarışma ile ilgili detayları indir.com’un etkinlik sayfasında bulabilirsiniz. Etkinlik sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.