Perşembe, Haziran 4
Shadow

Instagram ‘a ilk günde 5 milyon video yüklendi.

instagram-video-kayitInstagram’ın video paylaşım servisi perşembe gününden itibaren kullanıma sunulmuştu. iOS ve Android uygulamalarının işlevi barındıran güncellemeleri yayınlanır yayınlanmaz, birçok Instagram kullanıcısının video paylaşımına başladığını görmüştük.

Zaten bu durum Instagram’ın etkileyici bir istatistik açıklayacağını gösteriyordu. Bir Instagram çalışanının geçtiğimiz günü CNET’e verdiği demece göre Instagram kullanıcıları içinde 5 milyon video yükledi.

özellikten fazlasıyla memnun olan kullanıcılar dakikada 40 saatlik video yükleme işlemi gerçekleştirdi. Tabii ki, video yükleme sayısının yüksek çıkmasında ve arasındaki final maçının da etkisi oldu.
’un bir iştiraki olan Instagram kullanıcılara sadece video yükleme imkanı sunmuyor, bu videoların düzenlenmesini, filtreler eklenmesini ve stabil hâle getirilmesini de mümkün kılıyor. Öte yandan Instagram’da video özelliğinin sunulmasıyla birlikte Instagram ve arasında yapılan karşılaştırmaların sayısında da bir artış görüldü.

Her iki servis de video paylaşımı yapmak isteyenlere yenilikçi imkanlar sunuyor. Vine yalnızca 6 saniyelik video paylaşımına izin verirken, Instagram’da bu süre 15 saniyeye çıkıyor.

Kaynak:Teknoblog.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.