Teknoloji Bloğu -Güncel Teknoloji haberleri

iOS 7 güncellemesi yayınlandı.

ios-7Cihaz sahiplerinin merakla beklediği iOS 7’ Final sürümü nihayet yayınlandı. Güncellemeyi sağlıklı bir şekilde cihazlarınıza yüklemek için haberimize göz atmalısınız.

nesil lansmanında iOS 7’nin Final sürümünün tüm kullanıcılar için 18 Eylül tarihinde sunulacağı dile getirilmişti. , her zaman olduğu sözünü tuttu ve iOS 7’nin güncellemelerini dağıtmaya başladı.
Arayüzü baştan aşağı yenilenen ve birçok yeni desteği iOS 7’yi, /4S/5, iPad 2/3/4 ve iPad mini cihazlarınıza kurabilirsiniz.
iOS 6.1.3 veya 6.1.4 yüklü cihazınızı Ayarlar>>Yazılım Güncelleme bölümünden güncelleyebilir, istersiniz de PC veya MAC’inizde bulunan programını 11.1 sürümüne güncelledikten sonra, programdan güncellemeleri denetle seçeneğine tıklayıp iOS 7’yi yükleyebilirsiniz.

iTunes 11.1‘i buradan indirebilirsiniz.

Sağlıklı bir kurulum için önce cihazınızın yedeğini almanızı ve daha sonra da iPhone veya iPad’inizi geri yükle seçeneğine tıklayıp sıfırdan bir kurulum gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
iOS 7’nin Final sürümü ile gelen yenilikleri ve değişen özellikleri en kısa zamanda sizlere aktaracağız.
Güncelleme: Apple’ın güncelleme servislerine yapılan aşırı yüklenmeden dolayı, bazı iOS cihazlar henüz iOS 7 güncellemesini görmüyor.

Kaynak: Shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.