Cuma, Ağustos 7
Shadow

Samsung cihazlara dev içerik!

’un Türkiye’de yaptığı ortaklık ile büyük bir içerik kaynağı, Samsung cihazlara sunulacak!

, Türkiye’de ile gerçekleştirdiği işbirliğini düzenlenen basın toplantısında duyurdu. Yapılan anlaşma ile Samsung Electronics ve ; ., ve seçilmiş içeriklerinin, akıllı cihazlardaki tüm yayın haklarının, 3 yıl süresince Samsung Electronics’e ait olmasına ilişkin anlaşmaya vardı. İş ortaklığı doğrultusunda Samsung Electronics; eğlence sektörünün dev isimlerinin sürekli yenileneniçeriklerini sadece ve özel olarak Samsung Smart TV, akıllı telefonve tablet kullanıcılarına sunacak.

Bu işbirliği Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong ve Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı ‘ın katılımı ile gerçekleşen imza töreni ile resmileşti.

İşbirliği kapsamında sadece Samsung “Akıllı Cihaz” kullanıcılarına, her ay güncellenecek şekilde, yıl boyunca 200 film, 150 bölüm dizi ve 150 bölüm çizgi film, bedelleri Samsung Electronics tarafından karşılanacak şekilde sunulacak. yanı sıra, vizyondan yeni inmiş bir kısım içerik de ücretli olarak izlenebilecek. Türkiye’de hayata geçen bu proje, önemli küresel markalar; Samsung Electronics, Warner Bros., Walt ve RHI Entertainment’ın bu kapsamda gerçekleştirdiği ilk uygulama olması ile de dikkat çekiyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.