Pazartesi, Ekim 26
Shadow

Turkcell Müzik ile Fizy Artık Beraber!

fizy-turkcell-sdnTurkcell’in müzik uygulamasına, Türkiye’nin en aktif online müzik dinleme servislerinden Fizy entegre edildi. Artık Fizy listeleri de Müzik uygulamasından görüntülenebilecek.

Turkcell’in 2011 yılında satın aldığı, Türkiye’nin en aktif online müzik dinleme servislerinden olan Fizy artık Turkcell Müzik uygulamasına entegre edilmiş durumda.

Bir süredir uygulama üzerinde çalışmalar sürdüren Turkcell, nihayetinde online müzik dinleme servisini kendi müzik uygulaması Turkcell Müzik’e dahil etti.

Geçtiğimiz yılın sonlarında gündeme gelen söylenti bu sayede gerçeklik kazanmış oldu. Zira geçtiğimiz Ekim ayında Turkcell’in Fizy ile birleştirilmesine karar verilmişti. Bu birleşme sonrasında beklenen iki uygulamanın birleşmesi ise biraz gecikmelide olsa gerçekleştirildi.

Android ve iOS platformunda bulunan uygulamaya sunulacak olan son güncelleme ile artık Fizy listelerine erişebileceksiniz.

Güncellediğiniz uygulamaya giriş yaptığınız taktirde ilk karşılaştığınız şey ise Turkcell Müzik ve Fizy logoları olacak. Bu durum bizlere uygulamanın bir süre daha hayatta kalacağını işaret ediyor. Ancak ilerleyen dönemlerde ne olur bilemiyoruz.

Halihazırda Turkcell tarafından konu ile bir açıklama yapılmadığını da söyleyelim.

Kaynak: Shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.