Çarşamba, Ekim 21
Shadow

WhatsApp Web Firefox ve Opera’ya da geldi.

whatssapp webPopüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın Web sürümü, sonunda beklenen yeniliğe kavuştu. WhatsApp Web, artık Firefox ve Opera tarayıcı kullanıcıları tarafından da kullanılacak.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Facebook‘un satın alması sonrası yeniliklerine devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda artık tarayıcıyla web.whatsapp.com adresi ziyaret edilerek kullanılabilen WhatsApp, önemli bir yenilik daha aldı.

WhatsApp‘ın Twitter hesabı ile paylaştığı üzere WhatsApp Web artıkFirefox ve Opera tarayıcı kullanıcıları tarafından da kullanılabilir.

Daha önce sadece Chrome tarayıcı üzerinden kullanılabilen hizmet, artık 3 farklı tarayıcının kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.

İlerleyen dönemde daha fazla tarayıcı desteğine sahip olması beklenenWhatsApp Web, Android, Windows Phone, Blackberry 10, Blackberry, Nokia S60 ve Nokia S40 kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.

Geçtiğimiz haftalarda nasıl kullanacağınızı detayları ile anlattığımız hizmeti, aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

WhatsApp‘ın web çalışmaları sürerken, aynı zamanda WhatsApp ile arama yapma özelliğinin testleri de devam ediyor.

Önümüzdeki aylarda kullanıcılara açılacak WhatsApp ile arama özelliği, milyonlarca insanın internet bağlantısı ile ücretsiz arama yapmasını sağlayacak.

Kaynak: Shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.