Perşembe, Haziran 4
Shadow

Galaxy S3 için Android 4.1.2 dağıtımına başlandı.

’un 30 milyondan fazla satış rakamına ulaşan telefonu için Android güncellemesi yayınlandı.Android 4.0.4 sürümü ile satışına başlanan ürün şuana kadar dört güncelleme aldı.

Yapılan her güncellmenin ardından ek özellikler kazanan cihaz son olarak Android 4.1.2 sürümüne yükseltildi.Bu sürüm ile Touchwiz arayüzünde ufak çaplı da olsa değişiklikler yer alıyor.OTA yolu ile dağıtılmaya başlanan güncelleme önceki dağıtımlarda olduğu gibi IMEI numarası sırasına göre yüklenecek.Bu yüzden ettiğinizde cihazınıza henüz güncelleme gelmemiş olabilir.

Android 4.1.2 JZO54K adlı yazılım, Galaxy Note 2’deki gibi Multi Window özelliğini barındırıyor. dışında Page Buddy, yeni uygulaması, özelleştirilebilir bildirim çubuğu, aydınlık ayarlama çubuğunu bildirim alanından kaldırabilme imkanı, Smart Rotation ile akıllı ekran döndürme, Android 4.2 tabanlı yeni Samsung klavyesi, adlı uygulama, Group Cast adlı uygulama gibi yenilikler yeni güncellemeyle Galaxy S3’e gelmiş oluyor. sistem performansında iyileştirme ve hız artışı da bunların başında yerini alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.