Perşembe, Haziran 4
Shadow

Huawei’nin Yeni Akıllı Telefonu P10 Sızdırıldı!

’nin yeni akıllı telefonu P10 hakkında yeni bilgiler sızdırıldı. İşte ’nin merakla beklenen P10 modelinin özellikleri ve tasarımı!

Huawei bilindiği gibi sürekli olarak yeni akıllı telefonlar tanıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtmış olduğu Huawei Mate 9 Pro modelinin ardından Huawei’nin yeni akıllı telefonu hakkında da önemli bilgiler sızdırıldı. Huawei’nin yeni akıllı telefonunda göze ilk çarpan detay alıştığımız parmak izi okuyucusunun tıpkı Huawei Mate 9 Pro’da olduğu gibi ön panele konumlandırılmış olması.

Huawei’nin yeni akıllı telefon Huawei P10’da yine Leica imzalı çift kamerayı görüyoruz. Kameraların sahip olduğu çözünürlük hakkında kesin bilginin olmamasıyla birlikte Huawei P10’un 5.5 inç genişliğinde 2560 x 1440 piksel çözünürlüğünde bir ekranla geleceği ve gücünü 8 çekirdekli Kirin 960 işlemcisinden alacağı iddia edildi. Ayrıca P10 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunacak.

Şimdilik sadece prototip tasarımını ve özelliklerini bildiğimiz Huawei P10 hakkında ilerleyen günlerde çok daha ayrıntılı bilgilere sahip olacağımız kesin.

1479284045_hoto-allegedly-shows-the-back-and-front-of-a-prototype-for-the-huawei-p10-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.