Teknoloji Bloğu -Güncel Teknoloji haberleri

Moto X 2017 Ortaya Çıktı!

Ünlü bilgisayar üreticisi tarafından satın alındıktan sonra atağa geçen ünlü telefon markası ’nın 2017 model ’i göründü. İşte tüm detaylar.

Amerika merkezli ünlü telefon üreticisi Motorola geçtiğimiz aylarda sonunda Türkiye’de de satışa çıktıştı. Motorola’nın yükselişe geçmesiyle birlikte Motorola’nın yeni akıllı telefonları merakla bekleniyor. Twitter üzerinden yaptığı sızıntılarla adından söz ettiren @OnLeaks Motorola’nın 2017’de satışa çıkartacağı Moto X’in tasarımını sızdırdı.

Eğer ki bu iddialar doğruysa Motorola’nın yeni Moto X modeli Moto Z ile benzerlik gösteriyor. Ancak Moto Z’de gördüğümüz ve Moto Z‘ye ekstra güçler kazandıran bağlantı noktası bulunmuyor. Buradan anlaşılacağı gibi Motorola’nın Moto Mod aksesuarları da yeni Moto Z’ye uyumlu olmayacak.

Bu da demek oluyor ki Motorola’nın 2017 yılında amiral gemisi Moto Z olmayacak. 2017 model Moto X‘in özelliklerine geldiğimizde yeni Moto X 150 x 73. 8 x 8.4 mm boyutlarına sahip olacağı söyleniyor. Yeni Moto Z ayrıca artık son zamanların popüler bağlantı noktası USB Type C bağlantı noktasının yerine microUSB portu bulunuyor. Motorola Moto X’in yeni modelinde 3.5 mm kulaklık girişi ve çift flaşın da olacağı söylendi.

Motorola’nın yeni Moto X modelinin gelecek hafta düzenlenecek olan CES 2017 Fuarı‘nda tanıtılması bekleniyor. İşte Motorola Moto X’in detaylı çizimlerinin olduğu video.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir