Redmi Note 10 Pro, TENAA’da listelendi

Xiaomi’nin bir diğer maskası olan Redmi’nin beklenen orta seviye telefonu Redmi Note 10 Pro, sertifikasyon sitesi TENAA‘da ortaya çıktı. Sitede yayınlanan telefonun bazı özellikleri de ortaya  çıktı. Ayrıca telefonun detaylı teknik özellikleri için XiaomiUI Telegram grubundan dikkat çeken iddialar geldi.

Redmi Note 10 Pro’nun 4G ile geleceği ortaya çıktı
Redmi şimdiye kadar uygun fiyatlı  telefonları piyasaya çıkartması ile biliniyordu.  Redmi yeni telefonunda 4G bağlantı teknolojisini kullanacağını açıkladı. TENAA’da görülen bu bilgiye ek olarak cihazın; NFC teknolojisine ve MIUI 12 arayüzüne sahip olacağı da doğrulandı.

Redmi Note 10 Pro özellikleri için önemli bilgi sızıntıları XiaomiUI Telegram tarafından da geldi. Telegram grubunda telefonun ekranının IPS panele sahip olacağı öne sürüldü. Ayrıca Note 10 Pro’nun Qualcomm Snapdragon 732G işlemcisini kullanacağı da iddia edildi.

Snapdragon 732G isimli bu donanım, 2.3 GHz hızında çalıştırılan Kryo 470 çekirdeği ile ön plana çıkıyor.

Telefonun dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olacağı da iddia edilen bilgiler arasında yer aldı. Bu kurulumda ana kameranın 64 Megapiksel çözünürlüğünde olması bekleniyor. Diğer lenslerin ise; ultra geniş, makro ve derinlik algılayıcısı olacağı öngörülüyor.

Redmi Note 10 Pro’nun pil özellikleri için de XiaomiUI Telegram‘dan bazı bilgiler öne sürüldü. Grupta paylaşılan görsele göre; cihaz, 5.050 mAh kapasiteli batarya ile tüketicilerin karşısına çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.