Çarşamba, Ekim 21
Shadow

Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri Şekillenmeye Başladı!

’un merakla beklenen yeni Note 8 modeli kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor. ’un Note 7 modelinin çeşitli sorunlar nedeniyle toplanmasının ardından Note 8’in nasıl olacağı merak ediliyor!

Samsung’un büyük umutlarla satışa çıkartmış olduğu ve çok iyi bir pazarlama taktiği yaparak Note 6 yerine Note 7 modelini çıkartması kullanıcılar tarafından olumlu karşılanmış ve Samsung’un Note 7 modeli başta pek çok kişi tarafından beğenilmişti. Samsung’un Note 7 modelinin tasarımı ve özellikleri kullanıcılar tarafından çok sevilmişti. Samsung’un Note 7 modelinin bir süre sonra bataryasından dolayı patlamaya başlaması teknoloji gündemine bomba gibi oturmuş ve Samsung bunun ardından Galaxy Note 7 üretimini ve satışını durdurmuştu.

Samsung’un Galaxy Nbote 7 modelinin üretimini ve satışını durdurmasıyla birlikte Samsung’un Note serisine ve Samsung’a karşı pek çok kullanıcının güvenleri önemli ölçüde azaltmış ve Samsung’un iyi imajı giderek düşmüştü. Samsung bu imajı düzeltmek için Note 8 çalışmalarına hemen başlamıştı.

Note 8 2017 Yılında Geliyor!

Samsung’un Note 8 çalışmalarına başlamasıyla birlikte Samsung’un Note 7’de izlemiş olduğu başarılı reklam politikasının ve ateşli pazarlama taktiklerinin çok daha gelişmişi Note 8 içinde uygulanacak. Samsung’un Note 8 modeliyle ilgili olarak akıllı telefonlar alanında yapmış olduğu başarılı tahminler ve sızıntılarla adından söz ettirenm Evan Blass, Samsung’un 2017 yılında tanıtacağı Note serisinin yeni üyesi olacak olan Galaxy Note 8 hakkında önemli ayrıntıları paylaştı.

İki Farklı Galaxy Note 8 Geliyor!

Blass’a göre Samsung’un Galaxy Note 8 modeli kullanıcıalrın karşısına iki farklı model şeklinde çıkacak. Samsung’un 5.7 inç ekran büyüklüğündeki modeli Galaxy Note 8 adıyla gelecekken, 6.2 inç büyüklüğünde olması beklenen modelide 8 + adıyla gelecek.

S-Pen’e Gelebilir!

Samsung’un Galaxy Note 8 modelinin sahip olacağı özelliklerde belli olmaya başladı. Samsung’un Galaxy Note 8 modleinin gücünün Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisinden geleceği kesin gözüyle bakılırken Samsung Galaxy Note 8’i 6 GB RAM ve 4K çözünürlüğünde bir ekranla donatacak. Samsung ayrıca Note sersinin vazgeçilmesi olan S-Pen’i arttırılmış gerçeklik özelliğiyle buluşturabilir.

Samsung’un Sesli Asistanıyla Gelecek!

Son olarak Samsung’un Galaxy Note 8’de kendi sesli asistanı olan Bixby‘ı kullanacağına kesin gözüyle bakılıyor. Zira Samsung kendi sesli asistanını yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy S8 ve Galaxy S8 Edge modellerinde sunacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.