Pazartesi, Ekim 26
Shadow

Turkcell Akıllı depo ‘nun yeni ismi Lifebox oldu.

Turkcell’in bulut depolama servisi Akıllı Depo isim değişikliği yaptı.  Yerli kaynaklarla geliştirilen akıllı depo servisi bundan sonra yoluna yeni ismi ile devam edecek.

İsim değişikliği ile Turkcell servisin küresel pazarda da adının duyulmasını hedefliyor. Akıllı Depo bundan sonra daha küresel bir isim olan “Lifebox” olarak yoluna devam edecek. Servis isim değişikliği ile beraber bazı yeni özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Yeni eklenen özellik ile kullanıcılar bundan sonra ekledikleri fotoğraf yada videoları tarih yada yer özelliği ile arayabilecekler. Kullanıcılar arama çubuğuna fotoğrafların çekildiği yerin adını yazarak kolayca ulaşabilecekler.

Arama özelliğinin dışında fotoğraf baskı özelliği sayesinde dilediğiniz fotoğrafı Kanvas tablo,Puzzle yada bardak baskısı olarak adresinize kargo olarak alabilirsiniz.

An itibari ile 3,2 milyon kullanıcıya hizmet veren akıllı depo servisi şimdiye kadar 2,5 milyon GB ‘dan fazla veriyi yedeklemiş durumda. Üst düzey şifreleme sistemleri ile koruma altına alınan lifebox kullanıcıların güvenliğine de özen gösteriyor. Bu özelliklerin dışında otomatik yedekleme özelliği ile telefonunuzda çektiğiniz fotoğraflar direk olarak yedekleme alanında saklanabiliyor.

lifebox, kullanıcılarına 500 GB saklama alanı ve 5 GB mobil internet sunuyor. Uygulamayı kullanmak için AppStore yada Google Play’den lifebox uygulamasını indirebilir , masaüstünden de www.mylifebox.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.