Call Of Duty Modern Warfare 3 trainer

call_of_duty__modern_warfare_3_HD_wallpaper

İyi geceler arkadaşlar geçen gün paylaştığımız bu yazımızda Call of duty ile ilgli bazı hile kodlarını paylaşmıştık.Bazı arkadaşlarımızdan bu kodların kullanılamadığı yada un açılmadığı ile ilgili duyumlar aldık. üzerine sizin için alternatif çözüm ürettik.Kodlarla uğraşmak istemeyen ben yapamadım diyen arkadaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz trainer dosyasını kullanarak aynı hileleri kullanabilirler.Bu trainer ile neler yapabilirsiniz dilerseniz kısaca onlardan bahsedeyim ben sizlere.Bu trainer yardımı ile sınırsız sağlık ,cephane ve silah alabilir, duvarların arkasından geçebilir yada görünmez olabilirsiniz.Tahminimce sınırsız sağlık ve tüm silahlar size yeterli gelecektir.

Trainerın çalıştığı denenmiştir.Sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.Yalnız en önemli nokta antivirüs programları trainerı virüs olarak görmektedir.Kullanmak istediğiniz zaman antivirüs programınızı devre dışı bırakmanız gerekmektedir.Bu tarz dosyalar sisteme ve oyun içine değişiklik yaptıkları için virüs olarak algılanmaktadırlar bu gayet normaldir.

Yinede Kullanıp kullanmam kararı tamamen size aittir.Kullanım ile ilgili oluşabilecek aksiliklerden sitemiz sorumlu değildir.Tüm sorumluluk indirip kullanana aittir.

 

Modern Warfare 3 Trainer İndir….

Alternatif link için Tıklayınız…

Alternatif 2 için Tıklayınız…

11 thoughts on “Call Of Duty Modern Warfare 3 trainer

      1. abi bu arada hottfile koymuşsunuz alternatife hottfile artık çalışmıyor.. linki güncellerseniz güzel olur 🙂 bu arada neden hottfile çalışmıyorsa?…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.