Perşembe, Haziran 4
Shadow

Android için Max Payne Çıktı!

max-payne-mobile
max-payne-mobile

Max Payne serisinin ilk oyunu Android platformu için yayınlanmaya başladı.Daha önce İOS platformunda yayınlanan Android sevenler için sonunda yayınlandı.

Oyunu mutlaka hatırlayanlarınız vardır.Başında saatlerimizi harcadığımız dönemin en efsanevi oyunu Max Payne şu sıralr çıkan serinin 3. oyunu ile adından sıkça söz ettiyor.

Finlandiyalı Remedy firması tarafından geliştirilen ve PC için 21 Mayıs 2001‘de çıkan Max Payne, daha sonra 2002 yılında  veXbox için yapılmıştı. Daha sonraları  ve günümüzde  ile seri devam ettirildi. Rockstar Games, serinin ilk oyunu olanMax Payne’i mobil versiyona uyarladı.  için geçtiğimiz haftalarda çıkanMax PayneAndroid için nihayet bugün çıktı.

2.99 dolar fiyatı ile dikkat çeken oyun, 24 MB boyuta sahip. Uygulamayı yükledikten sonra 1.33 GB alan ihtiyacı duyuyor. Bu yükleme oyunu ilk açışınızda wifi üzerinden yapılıyor. Max Payne’in Google Play Store sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Google Play Store‘da desteklenen Android akıllı :Motorola Razr, , Motorola , Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC , HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, Sony Walkman Z Series Media Player ve desteklenenAndroid Tabletler; Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola , Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer, HTC Jetstream olarak belirtiliyor.

Desteklenen cihazların sayısı daha da artacak gibi. İlk başta destekli cihazlar bunlar.Oyunun demosuna ait  videoyuda aşağıdan isleyebilirsiniz.

 

 

Kaynak ve editleme:shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.