Teknoloji Bloğu -Güncel Teknoloji haberleri

Call of Duty: Infinite Warfare Ücretsiz Oldu!

Sevilerek oynanılan oyunlar arasında yer alan ve oyunseverlerin büyük ilgisi çeken Call of Duty‘nin son oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. İşte tüm detaylar.

Oyunseverler tarafından çok sevilen oyunlar arasında yer alan Call of Duty’nin son oyunu olan Call of Duty: Infinite Warfare oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Bilindiği gibi Call of Duty’nin kısa bir süre önce çıkan bu oyununu satın almayı düşünen oyunseverler bu oyunu denedikten sonra hemen satın alabilecekler.

Savaş ve aksiyon denilince akla gelen ilk oyunlardan olan Call of Duty’nin geçtiğimiz haftalarda çıkan son oyunu olan Call of Duty : Infinite Warfare’i merak eden ve satın almayı düşünen oyunseverlere oyunun yapımcısı olan çok sevindirici bir müjdeli haber verdi. ’un internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte oyunun ksıa bir süreliğine ücretsiz olarak sunalacağı bilgisine yer verildi .

Ancak Activision oyunun sadece ve kullanıcılarına belli bir süreliğine ücretsiz olarak sunulacağınıda belirtti. Activision’un açıklamasına göre Call of Duty: Infinite Warfare 15 – 20 Aralık tarihleri arasında PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcılarına ücretsiz oalrak sunulacak ancak bu ücretsiz indirmeden PC platformu kullanıcıları faydalanamayacak. Activision ayrıca sadece 5 günlük sürecek olan bu ücretsiz deneme süresi boyunca oyunun 3 modununda ücretsiz olarak oynanabileceğini açıklarken bu modlara Modern Warfare Remastered‘in dahil olmadığını açıkladı. Ayrıca Activision oyunu bu sürenin ardından satın almak isteyen kullanıcıların oyuna kaldıkları yerden devam edebileceklerini de açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir