Çarşamba, Ekim 21
Shadow

Darksiders 3 İçin 13 Dakika Uzunluğunda Yeni Bir Oyun İçi Videosu Yayınlandı!

Kısa bir süre önce duyurulan 3 ile ilgili içi oynayış videosu yayınlandı.

THQ Nordic ve Gunfire Games tarafından geliştirilen Darksiders 3 kısa bir süre önce duyurulmuştu. Oyun dünyasının önde gelen yerlerinde birisi olan IGN Darksiders 3 ile ilgili yeni bir video yayınladı.

Darksiders 3’ün yayınlanan ilk videosundan farklı olarak bu video 13 dakika uzunluğa sahip. Yayınlanan bu videosu oyuncuların oyunu nasıl kontrol edeceği ve oyun içi görüntü atmosferi hakkında sorular cevap buluyor.

Merakla beklenen Darksiders 3’e Fury adında yeni bir karakter ekleniyor ve oyuncular Darksiders 3 oyunun da Fury karakterini kontrol ediyor. Aslında bir büyücü olan Fury elinde bulunan kırbaç sayesinde düşmanlarına korku salıyor.

IGN tarafından yayınlanan videoda oyunun ilk iki oyun gibi kaliteli bir yapım olduğu görülüyor. Fury ile birlikte oyunun daha ileri bir seviyeye taşındığı rahatlıkla görülüyor.

Kısa bir süre sonra hakkında daha net bilgiler duyacağımız Darksiders 3 ile ilgili henüz daha net bilgiler bulunmuyor. 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak olan Darksiders 3’ün 13 dakikalık oyun içi oynayış videosunu yazımızın sonundan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.