Çarşamba, Ekim 21
Shadow

FIFA 17’yi ücretsiz oynayabilme imkanı açıldı.

EA’nin başarılı futbol oyunu serisinden FIFA 17 bugün itibari ile EA ve Origin Access e üye olanlara ücretsiz olarak oynama imkanı sağlıyor.

EA ve Origin Acces paralı üyelik sistemine sahip oldğu için bu sisteme üye olan kullanıcılar sisteme dahil olan oyunları ücretsiz oynayabiliyorlardı. Bu oyunların içine bugün itibari ile FIFA 17 de katılmış bulunuyor.

EA Access ve Origin Access kütüphanesine FIFA 17’de katıldı. Microsoft Xbox One üzerinden EA Access üyeleri, PC’de ise Origin Access aboneleri bugünden itibaren FIFA 17‘yi ücretsiz olarak indirip oynayabilirler.

EA Access ve Origin Access bünyesinde  şu an Titanfall, Battlefield 4, Battlefield: Hardline, FIFA 15, FIFA 16, Dead Spece üçlemesi, Sim City gibi birçok popüler ve ilgi görmüş oyunu bünyesinde bulunduruyor.

Tüm  bunların dışında bir çok Ea oyununu ücretsiz oynamanın yanı sıra henüz piyasaya çıkmamış oyunları deneme ve oyunlar çıktıklarında indirimli olarak satın alma imkanını da sahip oluyorlar. 

En çok tarz konularda en çok merak edilen ise üyelik fiyatlarıdır. Sistemin üyelik fiyatları ise şu şekilde: 

EA Access aylık 12 TL , Yıllık 65 TL. Origin Access ise euro bazından işlem gördüğü için aylık 4.99 Euro ,yıllık ise 29.99 Euro olarak fiyatlandırılmış durumda.

Bu tarz sistemlerin en büyük özelliklerinden ve avantajlarından biri sisteme ödenilen ücret karşılığında bir çok oyunun oynanmasına imkan sağlaması. Bu yüzden tek başına satın almak istediğinizde yüzlerce liraya satılan bir oyunu aylık düşük bir abonelik ücreti ile oynayabilmeniz mümkün.

Konu ile ilgili olarak düşüncelerinizi yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.