Cuma, Ekim 23
Shadow

Mortal Kombat X İçin Bir Karakter Daha Duyuruldu…

ermacÇıkışını uzun süredir sabırsızlıkla beklediğimiz dövüş oyunlarından Mortal Kombat X için yeni bir dövüşçü daha duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Netherrealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros Games’in dağıtımcılığını üstlendiği Mortal Kombat X’ için yeni bir dövüşçü daha duyuruldu.

Hatırlanacağı üzere oyunun yapımcılarından Ed Boon, Twitter’dan paylaştığı gönderilerinde bu hafta içerisinde iki karakterin duyurulacağını belirtmişti. Bunlardan biri geçtiğimiz günlerde açıklanan Reptile olurken, bugün ise yeni karakter kendini gösterdi.

Yeni karakter Ermac!

Yayınlanan videolarla gün yüzüne çıkan Ermac, üç farklı stiliyle oyundaki yerini alacak. Bunlar Master of Souls, Mystic ve Spectral olarak karşımıza çıkacak. Ayrıca karakterin tanıtımı sırasında yeni bir oyun içi özelliğin geleceği müjdesi verildi. Fatality, babality ve animality tadında bir yenilik olacak olan bu özelliğin ne olduğu hakkında ise detaylara inilmedi.

Üç farklı dövüş sistemi gibi farklı yenilikler sunulacak olan MK X’te bu zamana kadar Reptile, Kotal Kahn, Ferra & Torr, D’Vorah, Cassie Cage, Scorpion, Sub-Zero, Kano, Raiden, Kung Lao, Kitana ve Goro gibi karakterlerin kesin olarak yer alaccağı biliniyor. Yeni karakterlerin ise gün geçtikçe açıklanması bekleniyor.

PC, PS 4, PS 3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için geliştirilen Mortal Kombat X, 14 Nisan 2015’te raflardaki yerini alacak. Karakter ile ilgili yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.