Çarşamba, Ekim 21
Shadow

PlayStation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

’nin sevilen oyun konsolu olan ’ın ayrıcalıklı servisi olan Plus’ın Şubat ayı ücretsiz oyunları belli oldu!

Sony üyelerine bilindiği gibi her ay ücretsiz oyunlar sunuyor. 2017 Ocak ayında üyelerine Day of the Tentacle, This War of Mine : The Little Ones, BlazeRush, The Swindle, Azkend 2 : The World Beneath ve Titan Souls oyunlarını ücretsiz olarak sunan Sony’nin 2017 Şubat ayında PlayStation Plus üyelerine sunacağı ücretsiz oyunlar belli oldu.

Sony’nin açıklamasına göre PlayStation 4, PlayStation 3 veya PlayStation Vita sahibiyseniz PlayStation Plus üyesi olup TorqueL, Ninja Senki DX, Anna : Extended Edition, Starwhal, LittleBigPlanet 3 ve Not A Hero oyunlarına ücretsiz sahip olacaklar.

Sony PlayStation Plus üyelerine 7 Şubat 2017 tarihinde ücretsiz olarak oyunculara sunulacak olan bu oyunların hepsi PlayStation Plus üyelerine sunulmayacak. Bu sebeple belli oyunlar belli oyun konsollarına gelecek. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu olan ’e Şubat 2017’de LittleBigPlanet 3, Not a Hero, Starwhal, Ninja Senki DX ve TorqueL oyunları ücretsiz olarak sunulacak.

Sony PlayStation 3 sahipleri ise Anna : Extended Edition oyununu ücretsiz olarak indirebilecekken Sony PlayStation Vita sahipleri ise TorqueL ve Ninja Senki DX oyunlarını ücretsiz olarak indirebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.