Pazartesi, Ekim 26
Shadow

PUBG Mobile Türkçe oldu!

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un diğer adıyla PUBG, kısa süre önce mobile çıkış yaptı. Tanıtıldıktan kısa bir sonra, dünya çapında büyük ilgi gören ve milyonlara ulaşan oyuncu sayısı ile PUBG Mobile, yeni bir güncelleme aldı. Bu güncelleme ile PUBG Mobile Türkçe oldu. Bakalım, yeni güncelleme bizlere neler sunuyor?

PUBG Mobile Türkçe arayüze sahip oldu!
Yakın zamanda App Store ve Google Play Store’da indirilmeye sunulan oyun. artık Türkçe arayüze sahip. Bununla birlikte Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Mandarin, Thai ve Endonezce dillerini de destekliyor.

Oyunun uyumluluk sorunu giderildi ve Apple kullanıcı için yeni geliştirmeler de yapıldı. Oyun, iPhone 5s, iPad Air, iPad mini 2 ve iPad Mini 3 için daha stabil hale geldi. Android kullanıcıları için de oyun, artık birçok cihazda oynananabilir hale geldi.

Oyunun yeni çıkması nedeniye, var olan hatalar giderildi. Performans anlamında geliştirmeler yapıldı. Son olarak Facebook hesapları ile oyunan bağlanan kullanıcılar, oyun içi ikonlarını artık değiştirebilecek.

Kaynak: Shiftdelete.net

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.