Temple Run rekora koşmaya devam ediyor.

temple-run-indirilmeKoşu türü oyun denilince akla ilk gelen oyunlardan olan Temple Run son gelen açıklamalara göre indirilme sayısında ulaştığı rekoru kırmaya devam ediyor.

Imangi Stüdyo’nun geliştirdiği Temple Run ve Temple Run 2 popülerliğini korumaya devam ediyor.Firma tarafından yapılan son açıklamalarda oyunun indirilme sayısı olarak 300 milyon rakamı açıklanmış.

Imangi Studios, Temple Run serisine yeni bir soluk getirerek ikinci oyuna birçok yeni özellik eklemişti. Oyun içi satın alma seçenekleri ile gelen Temple Run 2’de karakterimiz öldüğü zaman “yeşil taş” sayesinde oyuna kaldığımız yerden devam edebiliyorduk. Temple Run’ın indirilme rakamları açıklandıktan kısa bir süre sonra Temple Run 2 için bir güncelleme yayınlandı.

Yayınlanan bu güncelleme ile oyuna “The Narrows” adında yeni bir bölge eklendi. Ayrıca oyuna 4 farklı engel daha eklendi. Dönen bıçaklar, bir anda dağılan yollar, yerden yükselen alevler ve maden bölgesinde sağa ve sola dönerken karşınıza bir anda çıkan döner bıçak oyuna eklenen engeller arasında yer alıyor.
Temple Run 2’yi için buradan ve Android için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.