Çarşamba, Ekim 21
Shadow

Yeni Assassin’s Creed Oyunu Hakkında İlk Bilgiler Geldi!

Ubisoft’un merakla beklenen oyunlarının başında gelen Assassin’s Creed’in yeni oyunu hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.

Gelen bilgilere göre bir süre önce Assassin’s Creed’in yeni oyununun adının Assassin’s Creed Empire olacağı iddia edilmişti. Ancak oyun alanında doğru haberlerle bilinen wwg.com bu iddiaları yalanladı.

Wwg.com’un Ubisoft’un etkili isimlerine dayandırdığı haberine göre Assassin’s Creed’in yeni oyunu Assassin’s Creed Empire adıyla değil de Assassin’s Creed Origins adıyla gelecek.

Yine wwg.com’a göre Assassin’s Creed Origins eski Mısır’da geçecek. İki suikastçi topluluğun hikayesine odaklanacak olan Assassin’s Creed Origins şimdiye kadar en büyük Assassin’s Creed oyun haritasını sunacak.

Assassin’s Creed serisinin diğer oyunlarında olduğu gibi Assassin’s Creed Origins’da açık dünya oyunu olacak. Assassin’s Creed Origins’te, Black Flag ve Rogue savaşları da yer alacak. Oyunun ülkemiz topraklarında da geçmesi bekleniyor.

Şimdilik Assassin’s Creed Origins hakkında daha fazla bilgi bulunmasa da oyunun ilerleyen günlerde netlik kazanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.