Pazartesi, Ekim 26
Shadow

Avea ve Vatan Bilgisayar kazandırıyor

ve ’ın gerçekleştirdiği kampanya kapsamında; mağazalarından nakit ile 5 taksitle 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, alışverişlerinde harcadıkları TL kadar ’dan her yöne konuşma süresi kazanıyor.

Türkiye’nin müşterilerini en çok konuşturan operatörü Avea ve perakendeciliğinin Türkiye’ öncüsü Vatan Bilgisayar, sundukları avantajlar ve düzenledikleri  kampanyalarla müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Avea ve Vatan Bilgisayar’ın beraber düzenlediği kampanya kapsamında Vatan Bilgisayar Hiperstore’larından, Vatan mağazalarından, çağrı merkezi veya Vatan Web sitesinden alışveriş yapanlar, alışverişlerinde harcadıkları TL kadar Avea’dan konuşma süresi kazanıyor.

21 Haziran -31 2010 tarihleri arası geçerli olacak kampanyada, ister nakit ister World’e özel 5 taksitle 500 TL ve üzeri alışverişlerde, alışveriş tutarı kadar her yöne konuşma süresi, alışveriş yapılan 12 veya 24 ay boyunca eşit tutarda otomatik olarak yükleniyor.

Kampanyadan yararlanmak için VATAN yazıp 5060’a e kısa mesaj göndermek ve cep telefonuna iletilecek olan özel kodu Vatan Bilgisayar mağazalarında göstermek veya vatan web sitesine şifreyi girmek yeterli.

Avea müşterisi olmayanlar da Vatan Bilgisayar mağazalarında kurulacak stantlarda numaralarını Avea ’ taşıyarak veya Avea hat alarak kampanyadan yararlanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.