Pazartesi, Haziran 1
Shadow

Dünyanın en büyükleri arasında ilk 10’da!

Mobilera Dünyanın En Büyük ve En İyi Mobil Pazarlama Şirketleri Arasında İlk 10’da!

CRM tabanlı lider mobil pazarlama ve reklâm şirketi Mobilera, mobil iletişim dünyasının gündemini belirleyen ve mobil pazarlama sektörünün fikir liderleri tarafından her gün takip edilen uluslararası MobiThinking.com sitesi tarafından dünyanın en büyük ve en iyi 10 mobil şirketi arasında gösterildi.

Büyüklük, coğrafi kapsam, uzmanlık, iş ortakları, finansal , sahip olunan müşteriler, bağlantılar ve gibi kriterler gözetilerek hazırlanan Mobithinking.com mobil şirketler  listesi, mobil pazarlama dünyasında uzman kabul edilen ve üst düzey yöneticiler (Mobile (MMA) Europe and Asia, OgilvyOne, , , Jumptap, Wireless Watch Japan, Amobee, .mobi; (IAB), The Association(MDA), Mobile , MobiEnthusiast.mobi, Hands, ) tarafından oluşturuldu.

Hedef pazarlar için belirli disiplinlerde kanıtlanmış bir uzmanlık gösterebilen şirketlerin yer aldığı bu sıralamaya giren Mobilera, böylelikle sektördeki en saygın ve güvenilir mobil firmalardan biri olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Yakın zamanda Türkiye’de ve yurt dışında önde gelen çok uluslu markalar  için yapılan büyük SMS kampanyaları ile Mobithinking.com listesine girmeyi hakettiğini gösteren Mobilera, halen  9 ülkede 70’i aşkın profesyonel yöneticisi ve çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geçtiğimiz aylarda  global genişleme stratejisi kapsamında, iştiraki olan Mobilera Iberia üzerinden, Portekiz’ de bluetooth ve mobil pazarlama konularında faaliyet gösteren Blue Harbour şirketinin hisselerinin %80’ini satın alan Mobilera, satın alma faaliyetlerine diğer bölgelerde de devam etmeyi planlamaktadır.

Mobilera Türkiye Genel Müdürü ve Mobilera Holding BV Mobil Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Zehra Öney konu ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’MobiThinking.com günlük yüz binlerce  ziyaretçisi ile mobil iletişim alanında saygın bir yere sahip olan ve sektöre yön veren bir site. Ayrıca sitenin yayınlamış olduğu bu listeyi mobil pazarlama dünyasının liderleri belirlemekte. Böyle bir  sitede dünyanın en iyi 10 mobil şirketinden biri olarak gösterilmek bizleri gururlandırdı’’ dedi.

http://mobithinking.com/mobile-agencies-guide

kaynak: www.veteknoloji.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.