Çarşamba, Ekim 21
Shadow

OnePlus’ın Yeni Akıllı Telefonunun Detayları Belli Oldu!

Amiral gemi katili olarak adından söz ettiren ’un yeni akıllı telefonu 5 ile ilgili yeni detaytlar ortaya çıkmaya başladı.

Ürettiği iddialı akıllı telefonlarla adından söz ettiren OnePlus firması son olarak OnePlus 3T ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı. Kullanıcılar tarafından çok sevilen OnePlus’ın 3T modelinin ardından pek çok kullanıcı OnePlus’un yeni akıllı telefonunu beklemeye başlamıştı. OnePlus’ın yeni modeli olacak olan OnePlus 5 modeli ile ilgili yeni iddialar ortaya çıktı.

Bilinidği gibi çıkmadan OnePlus 5 dedikoduları gelmeye başlamıştı. Büyük bir ihtimalle hiç olmayacak. Çünkü Çin’de 4 rakamı ölüm anlamına geldiği için Çin’de bu rakamın uğursuzluk getirdiğine inanılıyor. Bu anlamda OnePlus firması da bir Çin firması olduğu için OnePlus 4 yerine OnePlus 5’i satışa sunabilir.

OnePlus’ın yeni akıllı telefonu olacak olan OnePlus 5’in ‘un bir önceki amiral gemisi olan Galaxy S7 Edge‘e benzeyen bir tasarımla geleceği iddia ediliyor. Bu anlamda OnePlus 5 kavisli bir ekranla gelecek ve işlemciden güç alacak. Bu anlamda benzer işlemcileri kullandığını düşünürsek Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8 modeline rakip olarak gelecek.

Oldukça lüks bir malzeme olan seramik bir gövdeye sahip olacak olan ,OnePlus’un yeni amiral gemisi bu malzeme sayesinde çizilmelere karşı çok daha dayanıklı olacak. 23 megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamera ve 16 megapiksel çözünürlüğünde bir selfie kamera ile gelecek olan OnePlus’un yen amiral gemisi 4.000 mAh kapasiteli bir bataryadan enerji alacak. 6 GB ve 8 GB RAM seçenekleriyle gelecek olan OnePlus 5 256 GB‘a kadar dahili depolama alanı sunacak. Son olarak OnePlus’un yeni amiral gemisi USB Type C bağlantı noktasıyla geleceği düşünülen OnePlus 5’in ne zaman tanıtılacağı ve fiyatının ne olacağı şimdilik belirsizliğini koruyor.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.