Teknoloji Bloğu -Güncel Teknoloji haberleri

Xbox One’a Oyunlar Artık Çok Daha Hızlı İnecek!

One’a gelen son güncelleme ile birlikte kullanıcıların uzun süredir şikayetçi olduğu bağlantı hızı düşüklüğü sonunda ortadan kalktı. Microsoft’un son güncellemesi One’ı uçuracak.

Teknoloji devi Microosft’un sevilen oyun konsolu ilk baştan beri düşük bağlantı hızına sahipti. Microsoft sonunda yeni bir güncelleme ile bu durumu ortadan kaldırdı. Microsoft’un son açıklamasına göre ’ın indirme hızı yüzde 80 oranında arttı. Microsoft’un bu son güncellemesinde önemli özellikler geldi.

Xbox One’lara gelen bu son güncelleme aslında bağlantı hızlarını arttırmayı amaçlasa da aslında bazı önemli yenilikleri de beraberinde sunuyor. Microsoft’un bu yeni güncellemesi 10.0.14393.2152 (rs1_xbox_rel_1610 161208-1218) kod numarasıyla geliyor ve sadece indirme hızını arttırmakla kalmıyor. Microsoft’un bu güncellemesi ile birlikte Xbox One’ın kararlılığı artıyor ve Xbox One çok daha hızlanıyor.

Xbox’a gelen bu yeni güncelleme sadece fiber internet kullanan kullanıcıların cihazlarında fayda sağlayacak. Eğer ki kullanıcıların internet bağlantıları 100 mbps’den yüksekse Xbox One’ın bağlantı hızında yüzde 80’e kadar hız artışı sağlacak, internet hızınızın 100 mbps’den düşük olması halinde hız artışı yüzde 40 olacak. Microsoft’un bu açıklamasına göre kullanıcıların yüksek oyunları indirmeleri artık 1 -2 saat azalacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir