AirPods Sonunda Türkiye’de Satışa Çıktı!

airpods-sonunda-turkiyede-satisa-cikti

Apple’ın olarak iPhone 7 ve ile birlikte tanıttığı hatta ülkemizde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’tan önce satışa sunulan AirPods kulaklıları sonunda yeniden satışa sunuldu.

Apple kablosuz kulaklık alanında ürünü olan AirPods’ları geçtiğimiz aylarda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtımında çıkartmış olduğu AirPods kulaklıkları nedeninin açıklanmadığı bir sebepten ötürü satıştan çekilmişti. Yeniden ne zaman satışa sunulacağı belli olmayan Apple’ın bu kablosuz kulaklıkları sonunda yeniden satışa sunuldu.

Apple’ın resmi Türkiye internet sitesi üzerinden satışa sunulmuş olan AirPods kulaklıklar artık kullanıcılar tarafından satın alınabiliyor. Apple’ın bu yeni kulaklığı 779 liradan satışa sunuldu. Ancak Apple’ın bu yeni nesil kablosuz kulaklığını almak isteyen kullanıcılara ürünler 3 haftanın ardından ürünlerini alabilecekler.

Apple’ın yeni nesil kablosuz kulaklığı olan AirPods’un özelliklerine gelecek olursak kulaklıkta herhangi ibir tuş bulunmyor ve kulaklığı iPhone ya da bir Apple cihazına yaklaştırdığınızda otomatik olarak bağlantı kurabiliyor.

Apple’ın bu kulaklıkları tek şarj ile 5 saat kullanım ömrü sunuyor. AirPods’ların kutusunda otomatik olarak şarj etme özelliği de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.