Apple 10 Eylül tanıtımının videosu yayınlandı.

apple-10-eylul-iphone-etkinlik-videoApple 10 Eylül iPhone etkinliğini geçen son iki etkinlikte olduğu gibi canlı yayınlamadı, ancak bant kaydını etkinliğin bitmesinin üstünden iki saat geçmeden web sitesi üzerinden yayınladı.

Etkinliğin canlı yayınlanmaması nedeniyle meraklı kullanıcılar ve Apple fanatikleri de toplantıyı çeşitli canlı anlatım kaynaklarından takip etmek zorunda kaldı. Etkinliği bir de görüntülü olarak izleyip Apple’ın tanıttığı ürünleri, duyurduğu yenilikleri iyice özümsemek isteyenler için video ilaç gibi olacaktır

Videoyu izlemek için Mac OS X 10.6 ve üstü sürümle çalışan bilgisayarda bulunan Safari veya üstü internet tarayıcısı gerekiyor. Ayrıca en az iOS 4.2 yüklü bir iOS cihazı üzerinde çalışan Safari veya ’ta QuickTime 7 aracılığıyla da etkinlik takip edilebiliyor. Apple TV üzerinden takip etmek isteyenlerin en düşük 5.0.2 sürümüyle çalışan ikinci veya üçüncü nesil Apple TV cihazlarına ihtiyaçları var.

Yaklaşık 8 dakika uzunluğundaki videoda iPhone 5S ve iPhone 5C‘nin duyuruları, aynı zamanda iOS için iWork paketinin ücretsiz yapılması, iTunes Radio ve iOS 7′nin çıkış tarihi gibi bilgiler bulunuyor. Öte yandan katılımcıların iPhone’lar tanıttırken attıkları çığlıkları da videoda bol bol duyabilirsiniz.

Etkinliği aşağıdaki bağlantıyı takip ederek izleyebilirsiniz.

http://www.apple.com/apple-events/september-2013/

 

Kaynak:Teknoblog.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.