iPhone 5S farklı renk ve boylarda olabilir…

iphone-5s-renkliApple’ın yeni çıkaracağı iPhone ile ilgili dedikodular son sürat gelmeye devam ediyor.İsim olarak 5S olması muhtemel olan cihaz ile ilgili farklı detaylarda söylenmeye başladı.

Bazı yabancı kaynaklarda yer alan bilgilere göre iPhone 5 S iPod Touch gibi farklı renk seçenekleri ve farklı boylar ile gelecek.Topeka Capital Markets analisti Brian White’ın verdiği bilgilere göre,yeni nesil iPhone farklı ekran boyutlarında üretilecek.Bilgilerin kaynağı olarak tedarikçi firmaları işaret eden White bunun dışında ucuz iPhone üretileceği bilgisini de paylaştı.

Japon kaynaklı Macotakara sitesinin verdiği haberde ise 5S’in siyah ve beyaz dışında 3 farklı renkle daha geleceği söyleniyor.Bu renkler sarı,pembe ve mavi olabilir.Sitenin verdiği haberin devamında modelde bulunan S ibaresi ile modelde çok fazla bir donanımsal değişiklik olması beklenmiyor.

Verilen diğer bilgilere göre yeni telefonun haziran ayında tanıtılması ve Ağustos ayında satışta olması bekleniyor.Bu haberler ile ilgili söylenmesi gereken en önemli şey tüm bu haberlerin bir olarak piyasada olduğu.Apple tarafından resmi bir açıklama gelmedikçe bu haberlere inanması biraz güç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.