Friends: The Reunion fragmanı yayınlandı. İşte Tüm detaylar..

90 lı yıllara damgasını vuran efsanevi dizi Friends özel bölümü ile tekrar sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  Eylül 1994 ve Mayıs 2004 tarihleri arasında yayınlana ve 10 sezon süren ünlü dizinin günümüzde bile sıkı takipçileri var.

Jennifer Aniston’ı popülerliğine kavuşturan yapım olarak görünen Friends 17 yılın ardından yeniden özel bir bölüm ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcısı olan Warner Media yaptığı açıklamada dizinin çevrim içi olarak 27 Mayısta HBO Max’te yayınlanacağını duyurdu. Yayın tarihine yaklaşık bir hafta kalan dizi içinde bir fragman yayınladılar.

Friends: The Reunion, dizinin ana kadrosunu oluşturan Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ı 17 yıl sonra yeniden bir araya getiriyor. Ayrıca yapımda pek çok ünlü ismi de konuk oyuncu olarak göreceğiz.

Fragmandan sadece bölümlerden değil kamera arkasından da görüntüler içeriyor. Fragmana baktığımızda özel bölümlerin de eski ruha sahip çıkacağını söyleyebiliriz. Özel bölümle ilgli gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Sizlerde görüşlerinizi bizimle paylaşmak için yorum bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.