Facebook Storylane ‘ı satın aldı.

storylane-110313Facebook geçen hafta yaptığı yeni haber kaynağının tanıtımın ardından bir satın haberi ile yeniden karşımızda.Son haberlere göre Facebook sosyal bloglama şirketi olan Storylane’ı satın aldı.

Bu satın sonucunda şirketin 5 kişilik ekibi de Faebook’a dahil oldu.Facebook yaptığı açıklamada bu satın almanın  kullanıcıların samimi ve anlamlı içerikler yardımıyla gerçek kimliklerini gösterme yetenekleri noktasında kritik bir önem arz ettiğini kaydetti.

Storylane Facebook üzerinden paylaştıklarınızı alıyor ve onları sadece boyut bakımından değil, kişisel ve profesyonel bakımdan büyüterek yeniden servis ediyor. Storylane’i hâlihazırda kullananlar için işlerini taşımalarına yardımcı olacak yeni araçlar ve servisler çıkarılacak. Facebook da bu listede yer alacak, ancak Storylane’in duyurusuna bakılırsa farklı tipteki servisler için de çeşitli çözümler sunulacak. Bu arada Facebook’un satın almasıyla birlikte Storylane ekibinin, kısa zamanda gerçekleştirdikleri işleri Facebook kullanıcı arayüzüne hızlı bir şekilde entegre ettiklerini göreceğiz.

İlgili:Teknoblog.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.