Facebook’ta Önemli Hata! Herkes Öldü!

facebookta-onemli-hata-herkes-oldu
Ünlü sosyal medya sitesi olan Facebook’ta medyada gelen hata pek çok kişiyi şoke etti. İşte Facebook’ta meydana gelen o önemli hata.
Facebook’un sisteminde meydana gelen bir hata dolayısıyla Facebook 2 milyon kişinin öldüğünü duyurdu. Facebook’ta meydana gelen bu sorun nedeniyle dün Facebook profil sayfalarına giren pek çok kişi “anma törenleriyle” karşılaştı.

Facebook’un Kurucusu Mark Zuckerberg Bile Öldü Gösterildi!

Facebook’ta yaşanılan bu hata ile birlikte Facebook’uın kurucusu olan Mark Zuckerberg bile öldü gösterildi. Facebook’ta Mark Zuckerberg’in profil sayfasında bile Zuckerberg için anma mesajı yayınlandı.
facebookta-onemli-hata-herkes-oldu

Facebook Kullanıcılardan Özür Diledi!

Konuyla ilgili olarak Facebook, meydana gelen bu hata sebebiyle kullanıcılardan özür diledi ve bu hatanını bir Facebook kullanıcısının vefatı sonrasında yeni hazırlanan bir anma özelliği olduğu açıklandı. Facebook’un bu mesajı, gerçekten vefat eden olan insanalrın profilinde yayınlamayı düşündüklerini ve bu özelliğin şimdilik geliştirme aşamasında olduğunu test esnasında yanlışıkla vefat eden kimseler yerine tüm kullanıcılarda böyle bir iletinin görüldüğünü açıkladı. Facebook ayrıca bu hatayı kısa bir sürede düzeltti. Bakalım Facebook ilerleyen günlerde vefat eden kullanıcılarına böyle bir özelliği duyuracak mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.