Exxen’in aylık üyelik ücretleri belli oldu.

Acun Ilıcalı’nın bir süredir konuşulan yeni projesi olan dijital yayın platformu Exxen 1 Ocak’ta yayın hayatına başlıyor. Platformla ilgili yayınlanacak yayınlarla ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.

Sihirli annem , Tolgshow, Konuşanlar, Şeref Bey gibi yapımları ile şimdiden adından sıkça söz ettiren platformun ücreti ise oldukça merak ediliyordu. Bugün Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklama ile belli oldu. Rakiplerine göre uygun bir fiyatla yayın hayatına başlayacak olan platformda yeni üyelere özel ücretsiz deneme fırsatı da sunuluyor.

Exxen platformunun aylık abonelik ücreti 9,90 Tl olarak açıklandı. Yeni üyelere özel 7 günlük deneme süresi de sunuluyor. Rakiplerine göre üyelik ücreti oldukça iyi durumda görünüyor.

Deneme süresi ile ilgili de konuşmamız gerekirse BluTv ,DsmartGo gibi platformlarda denemesi süresi 30 gün olarak belirlenmiş durumda. Netlix ise geçtiğimiz günlerde deneme üyeliklerinin kötüye kullanıldığı gerekçesi uygulamadan kaldırmıştı.

Platformla ilgili güncel haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Güncel haberler için sitemizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.