Netflix Türkiye’nin Haziran ayı yayın akışı belli oldu.

Ülkemizde faaliyetine başladığı günden beri her geçen gün kullanıcı sayısı artan ve popülerliği giderek katlanan digital yayın platformu Netflix mayıs ayının bitmesine günler kala aboneleri için haziran ayında yayınlayacağı yeni içeriklerin duyurusunu yaptı.

Yapılan duyurunun içinde büyük hayran kitlesine sahip dizilerin yeni sezonları da yer almakta. Yapılan açıklama göre Haziran ayında Netflix abonelerini 9 adet ve 3 adet film bekliyor. Ülkemizdeki pazar payı giderek yükselen platform hem yerli yapımlara ağırlık vermeye devam ediyor hem de global yayınlar ile kullanıcılara daha fazla içerik sunuyor.  Netflix Haziran ayı içerikleri  ve yayın tarihleri aşağıdaki gibi sıralanıyor.

Feel Good – 2. Sezon (4 Haziran)
Stand-up komedyeni Mae Martin, hem ayık kalmanın zorluklarıyla uğraşıyor hem de kız arkadaşı George ile tutku dolu, karmaşık ve yeni bir ilişkide yol alıyor.

Sweet Tooth – 1. Sezon (4 Haziran)
Kıyamet sonrası dünyada tehlikelerle dolu bir maceraya atılan yarı insan yarı geyik bir çocuk, huysuz koruyucusuyla birlikte yeni bir başlangıç yapmaya çalışır.

Atiye – 3. Sezon (17 Haziran)
İstanbul’da bir ressam, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu’daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarır.

Gezegenimizin Kritik Eşikleri (4 Haziran)
David Attenborough ve bilim insanı Johan Rockström, Dünya’nın biyolojik çeşitliliğinin nasıl çöktüğünü ve bu krizin çok geç olmadan nasıl atlatılabileceğini anlatıyor.

Headspace: İnteraktif Gevşeme Rehberi (15 Haziran)
Rahatlamaya, meditasyona veya derin bir uykuya mı ihtiyacınız var? Bu interaktif Headspace yapımıyla deneyiminizi ruh hâlinize veya düşüncelerinize göre kişiselleştirin.

Lupin – 2. Kısım (11 Haziran)
Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

Elite – 4. Sezon (18 Haziran)
İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

This Is Pop – 1. Sezon (22 Haziran)
Pop müzik kültürünün tarihinde anlatılmamış hikayeleri inceleyecek 8 bölümlük bu belgesel dizide, sanatçılarla yapılan röportajlarla birlikte kültürün dönüm noktası niteliğinde olan önemli anlar vurgulanacak.

The A List – 2. Sezon (25 Haziran)
Bu sürükleyici ve doğaüstü dizide, ücra bir adadaki yatılı kampa katılan bir grup genç kendilerini aşk, ve gizem dolu bir maceranın içinde buluyor.

Trajik Orman (9 Haziran)
Görücü usulü evlilikten kaçan bir kadın, Maya ormanının derinliklerine sığınır. Bu el değmemiş doğada insan ile doğaüstü varlıklar iç içe geçmektedir.

Bir Eksik (18 Haziran)
Bu samimi, eğlenceli ve duygu yüklü gerçek hikâyede dul bir adamı canlandıran Kevin Hart, dünyanın en zorlu işlerinden biri olan babalığı üstleniyor.

America: The Motion Picture (30 Haziran)
Amerikan Devrimi’ne alaycı bir bakış atan filmde motorlu testere sallayan George Washington, bira düşkünü kankası Sam Adams’la el ele verip Britanyalıları alt ediyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.