Resident Evil serisinin yeni filminin tarihi belli oldu.

Capcom’un aynı isimli oyunundan uyarlanan ve bir döneme damgasını vuran korku gerilim aksiyon türündeki filmin yeniden çekileceği ile ilgili haberler paylaşılmaya başladı.

Şuan için filmin konusu ve ve oyuncuları ile ilgili henüz çok detaylı bilgiler olmasa da bilgiler gelmeye devam ediyor.eadline tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre yeni Resident Evil filmi, serinin hayranlarını daha fazla bekletmeyecek ve bu yazın sonunda sinemalarda olacak. Yapılan açıklamaya göre Constantin Film tarafından geliştirilen ve Sony Pictures tarafından yayınlanacak olan yapım, 3 Eylül 2021 tarihinde beyaz perdede izleyiciyle buluşacak.

Yönetmen koltuğunda son dönemlerde vizyona giren 7 Meters Down: Uncaged ve The Strangers: Prey At Night gibi filmlerle dikkat çeken İngiliz yönetmen Johannes Roberts’ın oturduğu yeni Resident Evil filmi, Capcom’un orijinal oyun serisine sadık kalacak ve Raccoon City çok da büyük bir değişiklik olmadan beyaz perdeye yansıyacak.

Filmin oyuncu kadrosunda ise Kaya Scodelario (Claire Redfield), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Tom Hopper (Albert Wesker), Neal McDonough (William Birkin), Robbie Amell (Chris Redfield), Donal Logue (Chief Brian Irons), Avan Jogia (Leon Kennedy), Lily Gao (Ada Wong), Nathan Dales (Brad Vickers) ve Josh Cruddas (Ben Bertolucci) gibi isimler yer alacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.