Twitter mobil uygulaması güncellendi.

twitter-güncellemeÜnlü sosyal ağ Twitter geçtiğimiz günlerde yaşadığı saldırının ardından bir güncelleme yayınladı.Bu güncelleme ile bazı güvenlik önlemleri alındı ve tasarımda bazı değişikliklere gidildi.

Güncelleme ile keşfet sekmesi daha da geliştirilmiş takip ettiğimiz kişiler ile ilgili ve bizimle ilgili daha net bilgiler verilebilir durumda.

Güncelleme ile birlikte uygulamada yer alan Keşfet sekmesinde bir değişikliğine gidilerek, takip ettiğiniz kişilerin Twitter’da yaptıklarını görebileceğiniz “Etkinlik” kısmı ve “Gündem” bir araya getirilerek bu içerikler “Keşfet” sekmesinin en üstüne yerleştirilmiş. Yapılan tasarım ile birlikte “Keşfet” sekmesinde takip edilecek Tweetler, Trendler ve Aktiviteler bir araya getirilerek kullanıcılara tek bir akış sunulmuş ve bu akış da daha fazla içerik görmek için aşağıya doğru kaydırmaya devam etmeniz yeterli.

Arama fonksiyonunda da köklü bir yenilik yapan Twitter, arama yapmayı kolaylaştırmak için uygulamanın üst tarafında yer alan  Tweet butonunun yanına bir de arama butonu eklemiş. Eklenen yeni buton ile beraber artık Twitter’da arama yaptığınız zaman karşınıza en ilgili kişiler,Tweetler ve resimlerin karışımı sonuçları karşınıza çıkarıyor.

Yaptığınız son beş aramayı görüp arama geçmişinizi de temizleyebileceğiniz güncelleme ile birlikte Twitter uygulaması, performans geliştirmeleri sayesinde özellikle eski iOS cihazlarda daha hızlı açılıyor.

Eğer sizde daha güncelleme yapmadı iseniz kullandığınız market uygulamasına girip cihazınızı güncelleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.